IZVĒLNE
Jūsu grozs

BĒBIS

Paliktnis zem autosēdekļa+organaizers 1150 Paliktnis zem autosēdekļa+organaizers 1150
Jaunums
Ražotajs: BĒBIS
1) Paliktnis-paklājs aizsargā automašīnas sēdekļa pārvalku no bojājumiem, nobrāzumiem un netīrumiem. Tas ir izgatavots no ūdensnecaurlaidīga, viegli tīrāma materiāla. Pateicoties tā universālajam izmēram, paliktnis ir piemērots lielākajai daļai autokrēslu. Gumijas josla atvieglo uzstādī&scaro..
11,13€
Bez nodokļa:9,20€
Ražotajs: BĒBIS
Fantastiska loģiskā prāta spēle kuba formā. Spēles mērķis ir sakārtot krāsas pēc kārtas. Līmeņus var brīvi pagriezt, pārkārtojot krāsainos kubus. Prāta spēle no pirmā acu uzmetiena var šķist ļoti vienkārša, taču šī atkarību izraisošā rotaļlieta lietotāju nodarbinās vairāk..
2,19€
Bez nodokļa:1,81€
Ražotajs: BĒBIS
10 mīksto putu patronu komplekts ar plastmasas uzgali. Patrona izmērs 7,2x1 cm ..
1,12€
Bez nodokļa:0,93€
Ražotajs: BĒBIS
Nojume nodrošina ēnu un efektīvu aizsardzību pret sauli, pasargājot jūsu mazuļa maigo ādu no saules apdegumiem un pārkaršanas. Aizsardzību no lietus nodrošina ūdensnecaurlaidīgs materiāls, nodrošinot komfortu pastaigājoties pat sliktos laikapstākļos.Nojume var nodro&sca..
5,63€
Bez nodokļa:4,65€
Ražotajs: BĒBIS
Futbola vārti bērniem ir lielisks veids, kā attīstīt sporta prasmes, kopā izklaidēties un vadīt aktīvu dzīvesveidu. Pateicoties tam, bērni var ar prieku spēlēt futbolu un pavadīt laiku ārā.VIEGLA MONTĀŽA UN IZJAUKŠANA – vārtus var ātri salikt un paņemt līdzi ceļojumā. Salocīts komplek..
14,37€
Bez nodokļa:11,88€
Ražotajs: BĒBIS
Policijas komplekts visiem mazajiem tiesībsargājošo iestāžu cienītājiem. Viss ir izstrādāts, lai precīzi izskatītos pēc īstas pilna izmēra automašīnas elementiem. Baltā un zilā krāsa apvienojumā ar uzrakstiem ļauj bērnam rotaļājoties justies kā īstam policistam. Komplektā ietilpst: -He..
16,12€
Bez nodokļa:13,33€
Ražotajs: BĒBIS
Spēlēšanās ar ģipsi nav tikai nodarbe, tas ir īsts piedzīvojums, kas bērniem ļoti patīk! Mūsu komplekts piedāvā mazajiem unikālu iespēju izpaust savu radošumu un radīt maģiskas radības pēc savas iztēles. Pirmkārt, komplekts nodrošina jautru mijiedarbību, kurā bērni paši v..
4,75€
Bez nodokļa:3,93€
Ražotajs: BĒBIS
Bērnu rotaļlieta - riņķīšu komplekts ir paredzēts bērna maņu un roku prasmju attīstībai. Komplektā ietilpst 24 riņķi dažādās krāsās, kas ne tikai rosina izpēti, bet arī stimulē jūsu mazuļa redzi caur dažādām vizuālām pieredzēm. Katram riņķim ir unikāla struktūra, kas ļauj jūsu bērnam atklāt d..
4,25€
Bez nodokļa:3,51€
Ražotajs: BĒBIS
Arkādes spēle “Bumbiņas mešana briedītim mērķī". Šī aizraujošā spēle ir ideāli piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem un sniegs neaizmirstamus smieklu un jautrības pilnus mirkļus kopā. Sāc piedzīvojumu, uzbūvējot burvīgu briedi, kas ir ne tikai spēles varonis, bet..
13,63€
Bez nodokļa:11,26€
Ražotajs: BĒBIS
Bērnu mikrofons uz statīva kļūs ne tikai par rotaļlietu, bet arī par līdzekli talantu atklāšanai un bērna radošo spēju attīstīšanai. Bērnu mikrofons ir lielisks kvalitatīvas skaņas un pievilcīga dizaina apvienojums! Rotaļlietu mikrofons tika izstrādāts īpaši jauniem māksl..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Ražotajs: BĒBIS
Šīs burvīgās automašīnas, kuru kompaktie izmēri ir 7,5 x 4 x 4 cm, ne tikai nodrošina dinamisku izklaidi, pateicoties berzes piedziņai, bet arī ir pieejamas košās krāsās - oranžā, melnā, sarkanā, zilā. Pateicoties gumijas riepām un uzticamam izpildījumam, šīs autom..
3,63€
Bez nodokļa:3,00€
Ražotajs: BĒBIS
Arkādes spēle ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni. Vienkārši noteikumi un intuitīva lietošana padara spēli interesantu gan bērniem, gan pieaugušajiem! Dažāda veida veiklības spēles uzlabo koordināciju, veiklību un koncentrēšanos, kā arī rada sacensību ..
13,01€
Bez nodokļa:10,75€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 23 (Kopā lapu - 2)