IZVĒLNE
Jūsu grozs

kluči,puzles,konstruktori

Ražotajs: BĒBIS
Fantastiska loģiskā prāta spēle kuba formā. Spēles mērķis ir sakārtot krāsas pēc kārtas. Līmeņus var brīvi pagriezt, pārkārtojot krāsainos kubus. Prāta spēle no pirmā acu uzmetiena var šķist ļoti vienkārša, taču šī atkarību izraisošā rotaļlieta lietotāju nodarbinās vairāk..
2,19€
Bez nodokļa:1,81€
Ideāla lieta, lai aizpildītu jūsu bērna brīvo laiku un turpinātu attīstīt savas pamatprasmes. Tas pamodinās jūsu bērna radošo domāšanu, telpisko iztēli, kā arī iemācīs mazulim pacietību. Puzle ir krāsaina, dzīvespriecīga un rosina spēlēties. Attēlā redzamie mājdzīvnieki, piemēram, vist..
5,13€
Bez nodokļa:4,24€
Kubi ir ideāla un daudzfunkcionālā rotaļlieta ikvienam bērnam. Kluču konstruēšana attīsta bērna radošumu un ir laba izklaide! Komplektā atradīsi 9 elementus. Iepakojuma izmērs: 16 cm x 17 cm x 10,5 cm...
3,37€
Bez nodokļa:2,79€
Ražotajs: JM-
Magnetiskā puzle-grāmatiņa DINOSAURUS ZA4268 - JM-ZA4268 -..
6,62€
Bez nodokļa:5,48€
Ražotajs: B-Land
Krāsaini, maigi burti un cipari - piedāvājums pašiem mazākajiem. Rotaļlieta ir izgatavota no vieglām un elastīgām putām. Burti un cipari var brīvi peldēt ūdenī vai slapji pielipt pie flīzēm vai vannas. Tie ir ideāli piemēroti spēlēšanai vannā vai baseinā. Lieliska izglītojo&scar..
5,01€
Bez nodokļa:4,14€
Ražotajs: IST-
Caurules ir savienojamas kopā, lai izveidotu vienu garu cauruli. Jūs varat tos apvienot un izveidot, piemēram, lielu apli vai kvadrātu. Šāda izklaide var ilgt stundām ilgi, un ideju noteikti netrūksRotaļlietai ir stresa mazināšanas funkcija! Šīs populārās caurules ir ļoti node..
4,51€
Bez nodokļa:3,73€
Ražotajs: SW-
Klucīši izgatavoti no droša netoksiska materiāla(nesatur hloru). Ieteicams bērniem, kuri sāk staigāt un vecākiem bērniem. Bērns ar ziņkāri apskatīs dažādās bildes ar atsevišķiem objektiem. Kluči palīdz attīstīt galvas un roku kustību koordināciju kā arī konstruktora iemaņas...
5,01€
Bez nodokļa:4,14€
Ražotajs: KIK-
Fantastisks krāsainu skrūvveida kluču komplekts. Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas sagādās daudz prieka un jautrības. Lieliski piemērota kā "pašmontāžas" rotaļlieta- skrūvju ieskrūvēšana attiecīgajos uzgriežņos.Lieliska rotaļlieta, kas pozitīvi ietekmē bērna loģiskās domā&sca..
6,37€
Bez nodokļa:5,26€
Ražotajs: IST-
Caurules ir savienojamas kopā, lai izveidotu vienu garu cauruli. Jūs varat tos apvienot un izveidot, piemēram, lielu apli vai kvadrātu. Šāda izklaide var ilgt stundām ilgi, un ideju noteikti netrūks!Rotaļlietai ir stresa mazināšanas funkcija! Šīs populārās caurules ir ļoti nod..
3,25€
Bez nodokļa:2,69€
Ražotajs: KIK-
Uzcelsim milzīgu bāzi vai māju! Tas ir vieglāk, nekā jūs domājat! Cauruļveida bloku komplekts noteikti atvieglos šo uzdevumu. Jūs varat to izmantot, lai izveidotu māju, telti vai pat suņu māju, vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle. Dodiet vaļu savai fantāzijai un izveidojiet brīnišķīg..
7,11€
Bez nodokļa:5,88€
Ražotajs: KIK-
Kluči ir vienas no populārākajām rotaļlietām visu vecumu bērniem? taču šis komplekts ir paredzēts mazajiem, jo ​​kluči ir mīksti un tāpēc droši no 18 mēnešu vecuma. Bērns no tām var uzbūvēt dažādas celtnes, figūras un formas – visu, ko ļauj domāt viņa iztēle. Katrs bloks i..
12,49€
Bez nodokļa:10,33€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 41 (Kopā lapu - 4)