IZVĒLNE
Jūsu grozs

dzīvnieku figūras

Komplektā 6 mājdzīvnieku figūriņas: suņi, kaķis, gailis un tītars. Figūriņas ir dažādos izmēros. Rotaļlieta ir iepakota caurspīdīgā maisiņā. Produkts bērniem no 3 gadu vecuma.Iepakojuma izmērs 22x26x4 cm..
3,25€
Bez nodokļa:2,69€
Ražotajs: IST-
Jūsu bērnam tagad ir aizraujoša aizvēsturisko dzīvnieku pasaule.Komplekts ietver 12 dinozauru figūriņas, kas izskatās gandrīz kā reālās. Rotaļlieta stimulē iztēli - bērni var izspēlēt dinozauru ainas, iedomāties juras laikmeta parku un daudz ko citu. Šis pasakainais krāsains dinozaur..
5,37€
Bez nodokļa:4,44€
Ražotajs: JM-
Fantastisks komplekts ikvienam šo jauko mājdzīvnieku cienītājam. Suņu figūriņas ir lielisks papildinājums jebkurai bērnu kolekcijai, vai var būt arī sākums jaunam hobijam. Tās noderēs spēlējoties suņu skaistumkopšanas salonā, suņu viesnīcā, kucēnu skolā vai vizītē pie veterinārārsta.Ko..
7,12€
Bez nodokļa:5,89€
Ražotajs: GiliGums
Pele smieklīgā, čīkstošā peles balsī atkārtos visu dzirdēto.Rotaļlietas izmēri: apm. 17 cm x 9 cm x 7,5 cm ..
10,28€
Bez nodokļa:8,50€
Ražotajs: SW-
Bērniem, kuri mīl dzīvniekus un interesējas par viņu dzīvi un paradumiem, jūras radību figūriņas ir obligātas. Mazie apkārtējās pasaules pētnieki būs sajūsmā par iespēju detalizēti izpētīt jūras iemītniekus.Iepakojuma izmērs 13x18x3 cm.EAN 5902496176618..
2,25€
Bez nodokļa:1,86€
Ražotajs: PAN-
Komplektā ietilpst: žirafe, zebra, tīģeris, ķengurs, kamielis, lauva, gorilla, zilonis, degunradzis, lācis, briedis un puma. Figūriņu virsma satur raupjumu, ideāli imitējot šī pārstāvja matus un ādu. Formas un grafiskie raksti ir diezgan reālistiski. Kājām ir zināma elastība. Komplekts ļaus i..
6,25€
Bez nodokļa:5,16€
Ražotajs: LEAN-
Šīs savvaļas dzīvnieku figūriņas, kas ir brīnišķīgi izstrādātas, pievēršot vislielāko uzmanību detaļām, papildinās jebkura maza kolekcionāra kolekciju. Modeļu izmēri ir ideāli piemēroti mazām rociņām, tāpēc reizēm tie trenēs satvērienu un precizitāti. Katra figūra ir rūpīgi veid..
6,50€
Bez nodokļa:5,38€
Ražotajs: IST-
Komplekta pamatā ir liels paklājiņš, kas izgatavots no mīksta un ērta neausta materiāla. Šis paklājs bērniem parādīs interesantu multfilmu dinozauru pasauli. Paklājam ir bērniem ideāls izmērs 70 x 79 cm. Uz tā var likt dinozaurus, bet izmantot arī citām izklaidēm.Reālistiskajā dinoza..
18,62€
Bez nodokļa:15,39€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 18 (Kopā lapu - 2)