IZVĒLNE
Jūsu grozs

koka rotaļlietas

koka rotaļlietas
Ražotajs: IST-
HAPPY FUN: Šī  ir izglītojošā koka puzle-šķirotājs, kas noteikti nodarbinās jūsu bērnu uz ilgu laiku, nodrošinot viņam interesantu izklaidi un radošu, attīstību veicinošu nodarbību. SKAITĻU, AUGĻU, FORMU, KRĀSU MĀCĪBAS: izglītojošais skaitļu &sca..
7,17€
Bez nodokļa:5,93€
Ražotajs: KIK-
Mācībām nav jābūt garlaicīgām! Daudz vieglāk ir jautrā veidā apgūt jaunas prasmes! Lai apvienotu bērna attīstību ar lielisku izklaidi, atmiņas galda spēle ir lieliska izvēle! Tās vienkāršie noteikumi nevienam bērnam nesagādās grūtības! Un par ko īsti ir šī spēle? Vienkārši izvēl..
7,88€
Bez nodokļa:6,51€
Ražotajs: KIK-
Šis krāsainais koka muzikālais ksilofons ir ideāli piemērots mūziķiem-iesācējiem. Ksilofons sastāv no astoņām dažādu krāsu plāksnēm. Instruments  māca bērniem atpazīt skaņas un  ietekmē viņu ritma izjūtu. Turklāt rotaļlieta rosina iztēli un radošo domāšanu, kā arī māca..
4,11€
Bez nodokļa:3,40€
Ražotajs: CITS
Liels dažādu zobārstniecības piederumu komplekts. Komplektā ietilpst čemodāns, piezīmju grāmatiņa, treniņu žoklis, stetoskops, barošanas vāciņš, uzlīmes, termometrs, 2 pastas, knaibles, šļirce, birste, spogulis, pincete, kalts, 2 tablešu iepakojumi un identifikators. Komp..
28,75€
Bez nodokļa:23,76€
Ražotajs: SW-
Balance Bears ir rotaļlieta, kas iedvesmo bērnus dažādos attīstības līmeņos.Rotaļlieta sastāv no divām lācīšu piramīdām, kas balansē uz svariem. Katra piramīda sastāv no trīs dažādu krāsu diskiem. Disku uzlikšana abās skalas pusēs palīdzēs jūsu bērnam saprast saistību starp svaru un ..
14,25€
Bez nodokļa:11,78€
Ražotajs: Kruzzel
Spēlēšanās ar šķirotāju lieliski trenē bērnu rokas un palīdz attīstīt motoriku. Nepietiek ar bloku piestiprināšanu pie atbilstoša torņa – ar tiem ir arī jāmanipulē, lai izvadītu tos cauri izvirzītajiem šķēršļiem.Krāsainais šķirotājs rosina iztēl..
6,00€
Bez nodokļa:4,96€
Ražotajs: IST-
Ar attīstošo kubu bērns varēs izzināt formas, krāsas, iemācīties skaitīt, apgūt loģiskās domāšanas prasmes.Kubs atveras no augšas, lai varētu viegli izņemt tā saturu vai ievietot citus rotaļlietu piederumus.Katrā pusā ir sava radošā rotaļlieta, kas ietekmē bērna attīstī..
14,87€
Bez nodokļa:12,29€
Ražotajs: LEAN-
JENGA Tower spēle trenē spēlētāju precizitāti, koncentrēšanos un veiklību. Noderēs arī, lai uzlabotu un attīstītu bērnu savstarpējās saskarsmes prasmes, palīdzot viņiem efektīvi formulēt un paziņot citiem savas vēlmes un nodomus.Kā spēlēt klasisko Jenga versiju? Tas ir patiešām vienk..
4,63€
Bez nodokļa:3,83€
Ražotajs: SUN BABY
Labirints, šķirotājs ar koka klucīšiem, rotējošiem zobratiem un citiem elementiem - rotaļlieta palīdz attīstīt motoriku un bērna uzmanību. Jūsu bērns var iemācīties skaitīt, novietojot koka gabalus pareizajās vietās. Atbalsts kognitīvo prasmju attīstībai tiek veikts, stimulējot ..
18,62€
Bez nodokļa:15,39€
Ražotajs: IST-
Ģimene sastāv no 7 cilvēkiem. Tie ir vecvecāki, vecāki un viņu trīs bērni. Visa ģimene ar smalkiem vaibstiem un rūpīgi izvēlētiem apģērbiem atbilstoši personāža vecumam. Lelles pēc izmēra ir ideāli piemērotas koka leļļu mēbelēm. 3 paaudžu kuplā ģimene lieliski iederēsies arī leļļu namiņos.K..
9,26€
Bez nodokļa:7,65€
Ražotajs: SUN BABY
Klucīši veicina bērna motorisko prasmju attīstību. Rotaļlieta, krāsota ar netoksisku krāsu, ir droša bērniem, atbilst EN71 drošības standartam.Kvalitatīvi, triecienizturīgi kluči kalpos ļoti ilgi, sagādājot mazulim daudz prieka.TEHNISKAS DETAĻAS:Vecums 12m +Izmēri 30x24x..
28,99€
Bez nodokļa:23,96€
Ražotajs: KIK-
Fantastiska puzle koka kluču veidā. Spēle sastāv no attēla izveidošanas ar vienг no džungļos dzīvojoša dzīvniekг. Viena mīkla ir pat 6 dažādi attēli, kas jāsakārto: sunītis,pīle, gotiņa,gailītis,zaķītis,jēriņš.Lieliska izglītojoša rotaļlieta, kas pozitīvi ietekmē loģisk..
2,75€
Bez nodokļa:2,28€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 23 (Kopā lapu - 2)