IZVĒLNE
Jūsu grozs

uzvelkamās rotaļlietas

Ražotajs: SW-
Uzvelkama rotaļlieta veicina vizuālās uztveres, iztēles un domāšanas attīstību. Spēlējoties ar tik jauku rotaļlietu, mazulis trenēs smalko motoriku un taustes sajūtas. Uzvelciet rotaļlietu, atlaidiet to uz līdzenas virsmas, un rotaļlieta strauji steigsies uz priekšu.Produkta izmērs 9..
1,85€
Bez nodokļa:1,53€
Ražotajs: PAN-
Uzvelkamā pelīte ar mīkstu kažokādu un rotējošu asti. Atliek tikai uztīt rotaļlietu un nolikt to uz grīdas, un tā sāks skriet apkārt. Ausis un mazas melnas acis piešķir pelei reālismu. Produkts ir pieejams dažādās krāsās. Cena par 1 gab.Rotaļlietas izmēri: 5,5x13x5 cm..
1,26€
Bez nodokļa:1,04€
Ražotajs: LEAN-
Komplektā 12 gab.!Ziemassvētku figūriņa ir lieliska dāvana saviem mīļajiem. Visa Jaungada varoņu kolekcija lieliski izdaiļos svētku sezonu, kā arī sagādās bērniem daudz prieka.Rotaļlietas izmērs ~7 cm..
13,75€
Bez nodokļa:11,36€
Ražotajs: JM-
Rotaļlieta ikvienam ūdens procedūru cienītājam.Pateicoties tai, vannošanas būs daudz patīkamāk. Kuģi uzvelk ar trosi, kura galā ir enkurs. Rotaļlietas priekšpusē ir ritenis, kas ļauj ripot uz līdzenas virsmas. Lieliska ideja būtu organizēt laivu sacensības - ūdenī vai uz sauszemes...
3,13€
Bez nodokļa:2,59€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)