IZVĒLNE
Jūsu grozs

skrejriteņi un balansa riteņi

skrejriteņi un balansa riteņi
Ražotajs: LULILO
Pateicoties braukšanai ar līdzsvara velosipēdu, jūsu bērns kļūs atlētisks, viņam būs laba kustību koordinācija, attīstīsies līdzsvara izjūta un refleksi. Viko līdzsvara velosipēds ir ārkārtīgi drošs jūsu bērnam, jo ir aprīkots ar praktisku platformu. Šis noderīgs riteņbrauk&scar..
32,50€
Bez nodokļa:26,86€
Ražotajs: KIK-
Nekas vecākus un vecvecākus neiepriecina vairāk kā bērnu un mazbērnu pareiza attīstība un veselība, bet kā mudināt bērnus būt aktīviem? Transportlīdzeklis uz diviem riteņiem nāk palīgā, pareizāk sakot, atbrauc. Velosipēds ir ideāla rotaļlieta, jo tas bērnam patīkamā un bez stresa iemāca daudzas prak..
32,50€
Bez nodokļa:26,86€
Ražotajs: KIDWELL
Bērnu aizsargķivere Kidwell ORIX II velosipēdiem, skrituļslidām un skrejriteņiem! Lai ķivere būtu efektīva un droša, tai vispirms ir JĀBŪT uz bērna galvas! Nodrošiniet savam bērnam maksimālu aizsardzību un drošību ar Kidwell ķiveri!Izturīgs polipropilēna korpuss - absorbē trie..
15,25€
Bez nodokļa:12,60€
Ražotajs: SUN BABY
Kā nodrošināt bērnu ar vieglu pārsēšanos no trīsriteņa uz divriteni ? Ar unikālas konstrukcijas  velosipēdu  TWIST "2in1" no Sun Baby to izdarīt ir pavisam vienkārši!Sākumā bērns brauc uz trim riteņiem, kas nodrošina stabilitāti un novērš kritiena iespē..
103,24€
Bez nodokļa:85,33€
Ražotajs: CITS
Interesanta veloķivere ar stilīgu "krēpi" patiks ikvienam zēnam. Jūsu bērns vienmēr ar prieku izmantos savu ķiveri. Raskullz ķivere ir lieliska izvēle, jo tā optimāli aizsargā bērna galvu, braucot ar velosipēdu, skrituļslidām vai skrituļdēli.Ķivere ir izgatavota, izmantojot "in mold" tehnoloģiju, ..
32,88€
Bez nodokļa:27,18€
Ražotajs: 4BABY
Trīsriteņu konstrukcija (divi riteņi priekšā un viens dubultais aizmugurē) padara skrejriteni stabilu un drošu. Mūsdienīgs dizains un spīdošie riteņi padarīs skrejriteni pievilcīgu gandrīz katram bērnam.Vadība tiek veikta, līdzsvarojot ķermeni un noliekot stūri pareizajā virzi..
40,01€
Bez nodokļa:33,06€
Ražotajs: SUN BABY
Produkta īpašības:• palīdz attīstīt līdzsvara izjūtu un sagatavo pārejai uz tradicionālo velosipēdu• paredzēts bērniem no 2 gadu vecuma• mūžīgs klasisks izskats un modernas krāsas• ērts sēdeklis ar augstuma regulēšanu• koka karkass pārklāts ar videi d..
73,75€
Bez nodokļa:60,95€
Ražotajs: SUN BABY
Balansa ritenis un skrejritenis vienā!Spiežot tikai vienu pogu, skrejriteni var viegli pārtaisīt par balansa riteni . Velosipēds ir paredzēts bērniem no 3 līdz 5 gadiem ar maksimālo svaru līdz 20 kg. Galvenās īpatnības: * Pāreja no balansa riteņa uz skrejriteni neprasa nekādus rīkus. * Lieli riteņ..
56,13€
Bez nodokļa:46,39€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)