IZVĒLNE
Jūsu grozs

radiovadāmās rotaļlietas

Melnā pele tiek vadīta ar infrasarkano staru tālvadības pulti, kas ļaus jautri pajokot mājā. Dzīvniekam apakšā ir riteņi,pateicoties kuriem tas ļoti klusi pārvietojas pa dažādām gludām virsmām. Pele pārvietojas uz priekšu un atpakaļ, kustinot kājas un asti. Šī rotaļlieta būs lie..
13,63€
Bez nodokļa:11,26€
Jaudīgs, daudzfunkcionāls transportlīdzeklis, kas paredzēts vissarežģītākajiem maršrutiem, paredzēts ātrākai braukšanai bezceļa apstākļos. Produkta priekšrocības: – attīsta ātrumu līdz 15 km/h - četru riteņu piedziņa - izturīga metāla konstrukcija, izturīga pret bojājumiem..
19,87€
Bez nodokļa:16,43€
Ražotajs: LEAN-
Tālvadības pašizgāzējs ir lieliskas izklaides garants ikvienam mazajam celtniekam. Pateicoties šai kravas automašīnai, ikviens bērns var justies kā īsts būvinženieris. Šī rotaļlieta ir reālistisks celtniecības pašizgāzēja modelis, kas izgatavots no klučiem-blokiem...
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Šis pārsteidzošais, īpaši ātrais mini triku modelis ir izgatavots no vislabākajiem materiāliem, tāpēc tas nebaidās no akrobātikas. Pieredzējis autovadītājs ar to varēs izpildīt dīvainus akrobātiskus trikus.Svarīgākās iezīmes, kas atšķir šo modeli:-radio tālvadī..
9,38€
Bez nodokļa:7,75€
Ražotajs: PAN-
Jautra lokomotīve bērniem ar gaismas un skaņas efektiem, vadāma ar tālvadības pulti.Izdod "čuh-čuh" skaņu, kad tiek nospiesta poga uz vadības paneļa, kas atrodas vadītāja sēdeklī. Vilciena vadītājs smejas un spēlē jautru mūziku.Lokomotīves izmēri: 15 x 12 x 10 cm, kastes izmēri: 29 x 17,5 x 11,5..
18,62€
Bez nodokļa:15,39€
Ražotajs: JM-
Automasīnu vada tālvadības pults ar 27 MHz frekvenci. Ērta tālvadības pults ar antenu ļauj pārvietoties uz priekšu un atpakaļ, pa labi un pa kreisi. Pateicoties pārdomātajam dizainam, piekabe-furgons “salokās”, gluži kā īstai fūrai. Pateicoties tam, šo automašīnu var..
18,62€
Bez nodokļa:15,39€
Ražotajs: KIK-
Vadības diapazons apmēram 15-25 metri, maksimālais ātrums: 10-15 km / hUnikālajā pakavas formas režģī ir gaismas diodes, kas imitē reālos automašīnas lukturus un iedegas braukšanas laikā...
19,50€
Bez nodokļa:16,11€
Ražotajs: KIK-
Robots ar gaismas un skaņas efektiem. Kājas ir aprīkotas ar riteņiem. Robotu vada, izmantojot komplektācijā iekļauto tālvadības pulti.Darbina ar AA baterijām: tālvadības pults - 2 baterijas (nav iekļautas komplektā), robots - 4 baterijas (nav iekļautas komplektā).Robota aizmugurē ir slēdzis. Rob..
13,75€
Bez nodokļa:11,36€
Ražotajs: LEAN-
Oranžs transportlīdzeklis ar marķējumu DHL furgoniem un mikroautobusiem raksturīgā stilā.Turklāt gaismas un skaņas efekti rotaļlietai piešķir reālismu. Ieslēdzot, atskan motora palaišanas skaņa un pīkstiens. Lukturi tumšajā naktī apgaismos ceļu. R / C tālvadības pults pieņem 2..
11,99€
Bez nodokļa:9,91€
Ražotajs: IST-
Dinozaurs ir aprīkots ar gaismas un skaņas efektiem. Rūcēšanas laikā no mutes iznāk auksts tvaiks, kas imitē uguni! Izstrādājums ir aprīkots ar skaļruni, caur kuru var dzirdēt skaņas, kas atdarina dinozauru radītās skaņas.Tālvadības pults darbojas attālumā līdz 10 / 15m. Rotaļlietai ir diva..
21,13€
Bez nodokļa:17,46€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)