IZVĒLNE
Jūsu grozs

muzikālie instrumenti

Ražotajs: BĒBIS
Bērnu mikrofons uz statīva kļūs ne tikai par rotaļlietu, bet arī par līdzekli talantu atklāšanai un bērna radošo spēju attīstīšanai. Bērnu mikrofons ir lielisks kvalitatīvas skaņas un pievilcīga dizaina apvienojums! Rotaļlietu mikrofons tika izstrādāts īpaši jauniem māksl..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Ražotajs: SW-
Iepakojuma izmēri: 15 cm x 26 cm x 6 cm.Vecums: 3+...
4,57€
Bez nodokļa:3,78€
Jauka plastmasas ukulele gitāra paredzēta pašiem mazākajiem spēlētājiem. Ģitārai ir 4 stīgas ar regulējamu novilcēju.Rotaļlietas izmērs: 37 x 12,5 x 4 cm   Ģitāra ļaus bērnam iepazīt un pierast pie instrumenta, un, iespējams, nākotnē viņš vēlēsies iemācīties spēlēt īsto ģitāru. ..
7,00€
Bez nodokļa:5,79€
Ražotajs: KIK-
Šis krāsainais koka muzikālais ksilofons ir ideāli piemērots mūziķiem-iesācējiem. Ksilofons sastāv no astoņām dažādu krāsu plāksnēm. Instruments  māca bērniem atpazīt skaņas un  ietekmē viņu ritma izjūtu. Turklāt rotaļlieta rosina iztēli un radošo domāšanu, kā arī māca..
4,11€
Bez nodokļa:3,40€
Ražotajs: 86
Lieliska iespēja attīstīt bērna vokālās spējas un pierast uzstāties uz skatuves. Spēlējot karaoke, tiks attīstīta bērna ritma izjūta, vokālās un dejas prasmes. Lieliska dāvana jūsu topošajai mazajai mūzikas zvaigznei! Iepakojuma izmērs 16x27x5 cmEAN 5902496169412 ..
7,74€
Bez nodokļa:6,40€
Bungas ir lieliska dāvana bērniem un sagādās daudz prieka un jautrības gan lieliem, gan maziem. Šāda veida izklaide attīsta dzirdi, muzikālās spējas, ritma izjūtu un māca atšķirt skaņas. Turklāt šī instrumenta spēle stimulē nervu sistēmas un smadzeņu attīstību, attīsta iztēli. S..
37,29€
Bez nodokļa:30,82€
Ražotajs: LEAN-
Jau no mazotnes bērns visu uzsūc kā sūklis, dažādas krāsas un skaņas stimulē viņa attīstību. Spēlēšanās ar šo produktu uzlabos bērna dzirdi un redzi un stimulēs viņa iztēli. Flauta noteikti noderēs pirmajās mūzikas stundās vai citās muzikālās nodarbībās. Savu melodiju veidošana ..
2,13€
Bez nodokļa:1,76€
Ražotajs: JM-
Krāsainas, dzīvespriecīgas muzikālās klavieres piestāvēs ikvienam mazajam mūzikas skaņu cienītājam. Klavierēm ir astoņi dažādi mirdzoši krāsaini taustiņi un jauki dzīvnieku attēli. Klavieres var iedarbināt, izmantojot slēdzi, kas atrodas rotaļlietas sānos. Pārliekot bildes, bērns dzirdēs skaņ..
11,25€
Bez nodokļa:9,30€
Ražotajs: LEAN-
Flauta ir lieliski piemērota kā pirmais bērnu instruments. Flauta ir ļoti viegla un ērta.Flautas spēle stimulē radošumu, attīsta ritma izjūtu, padziļina mūzikas sajūtu, stimulē pirkstu kustīgumu, attīsta atmiņu un atbalsta spēju efektīvi koncentrēties.Izmēri:- garums: 32 cm- diametrs:..
2,87€
Bez nodokļa:2,38€
Ražotajs: LEAN-
Lieliska rotaļlieta ikvienam, kam patīk mūzika, un lielisks veids, kā ieaudzināt bērnam muzikālo talantu. Bērni labprāt spēlē mūzikas instrumentus, sniedz koncertus mīļajiem un spēlē karaoke. Rotaļlieta var izraisīt patiesu interesi, un jūsu mazulis nonāks mūzikas pasaulē. Mūzikas instrumenti attīst..
37,49€
Bez nodokļa:30,99€
Bērni jau no mazotnes spēj reaģēt uz skaņām, kas viņiem nāk. Un pat bērni, kas vēl ir dzemdē, var klausīties mūziku kopā ar saviem vecākiem! Mūzikas klausīšanās no pirmajām dzīves dienām ļoti ietekmē pareizu dzirdes un smadzeņu attīstību. Un kustības melodijas ritmā attīsta roku motoriku un m..
5,75€
Bez nodokļa:4,75€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 18 (Kopā lapu - 2)