IZVĒLNE
Jūsu grozs

transports

Apvidus auto ar berzes piedziņu. Pareizi samontējot, mašīna pārvēršas par robotu. Rotaļlieta griežas par 360 grādiem. Prece ir pieejama vairākās nejauši izvēlētās krāsās. Cena norādīta par vienu gabalu. Rotaļlieta bērniem no 3 gadu vecuma.9x7x11 cm..
2,75€
Bez nodokļa:2,28€
Policijas helikopters ar īpaši ātru automašīnu, kas palīdzēs daudzās glābšanas operācijās.Rotaļlieta bērniem no 3 gadu vecuma.Iepakojuma izmērs 34x14x8 cm...
4,51€
Bez nodokļa:3,73€
Plastmasas lidmašīna uz riteņiem. Lidmašīna spīd ar daudzkrāsainām gaismām un rada skaņas. Tā dzenskrūve griežas. Rotaļlieta darbojas ar AA baterijām. Baterijas nav iekļautas rotaļlietas komplektā. Produkts bērniem no 3 gadu vecuma.Iepakojuma izmērs 17x17x9 cm..
5,87€
Bez nodokļa:4,85€
Ražotajs: LEAN-
Degvielas uzpildes stacija noteikti kļūs par īstu izklaidi pašiem mazākajiem! Rotaļlietas komplektā ietilpst ceļa zīmes ar luksoforiem un stabiņiem. Rotaļlieta ir aprīkota ar gaismas un skaņas efektiem.Pēc ieslēgšanas ir dzirdama mūzika, klaksons vai signāls, atkarībā no pogas. Katra p..
19,12€
Bez nodokļa:15,80€
Ražotajs: JM-
Ceļa zīmju komplekts palīdz iemācīties ceļu satiksmes noteikumus. Komplekts sastāv no 5 plastmasas zīmēm, kas norāda pārvietošanās noteikumus uz ceļa. Komplektā ietilpst: - labā pagrieziena zīme - Stop zīme - gājēju pārejas zīme - dzeltena informācijas zīme - zīme "Dodiet ceļu"Izmēri: - aug..
29,99€
Bez nodokļa:24,79€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)