IZVĒLNE
Jūsu grozs

radošiem darbiem

radošiem darbiem
Ražotajs: BĒBIS
Spēlēšanās ar ģipsi nav tikai nodarbe, tas ir īsts piedzīvojums, kas bērniem ļoti patīk! Mūsu komplekts piedāvā mazajiem unikālu iespēju izpaust savu radošumu un radīt maģiskas radības pēc savas iztēles. Pirmkārt, komplekts nodrošina jautru mijiedarbību, kurā bērni paši v..
4,75€
Bez nodokļa:3,93€
Ražotajs: BĒBIS
Keramikas aplis ir lielisks veids, kā radoši izklaidēties! Vai jūsu mazajam patīk pašam radīt lietas? Vai visa veida radošās darbības viņam sagādā prieku? Ir pienācis laiks izmēģināt ko jaunu! No māla ar savām rokām var izgatavot traukus, podus, dekorācijas. Keramikas aplis ļaus..
15,25€
Bez nodokļa:12,60€
Ar šo mākslas komplektu rosiniet bērna iztēli un radošumu. Burvju koferītī ir viss, kas nepieciešams izklaidei: krītiņi, marķieri, pasteļi, krāsas un citi mākslinieciskai jaunradei noderīgi priekšmeti: lineāls, dzēšgumija, ota utt. Šis mākslas komplekts atra..
8,00€
Bez nodokļa:6,61€
Ražotajs: ICO-
"Siju" komplekts sastāv no 16 taisnstūra blokiem ar izmēriem 38x1x1 cm, kurus var izmantot celtniecības un uzstādīšanas amatniecībai. Bloki izgatavoti no blīva putu materiāla, viegli un droši, ideāli piemēroti konstrukciju veidošanai.Skrūvju komplekts sastāv no daudzām plastma..
4,31€
Bez nodokļa:3,56€
Ražotajs: KIK-
Ļaujiet savam bērnam sajust īstā konstruktora lomu. Komplekts ir iepakots praktiskos ratos-koferī ērtai uzglabāšanai un transportēšanai. Koferim ir izvelkams rokturis, tāds pats kā ceļojumu koferiem. Bērns varēs bez ierobežojumiem pievilkt un atskrūvēt skrūves, veid..
17,00€
Bez nodokļa:14,05€
Ražotajs: CITS
Elegantas krūzes dekorēšanai ir piedāvājums ikvienam bērnam, kuru interesē zīmēšana.Bērns var apgleznot keramikas trauku komplektu pēc savas gaumes.Komplektā ietilpst:- 3 glāzes- 3 šķivji- kanna- krāsas- palete krāsu sajaukšanai- otiņa- karote krāsu uzkl..
8,00€
Bez nodokļa:6,61€
Ražotajs: JM-
Uzlīmju albums fermas tematikā ir lieliska ideja, lai izklaidētu ikvienu bērnu, kuram patīk radoši pavadīt laiku. Izstrādājiet un izveidojiet savu fermu, izmantojot šo uzlīmju komplektu, un pētiet visas jautrās lietas, kas notiek fermā. Fermā jums nebūs garlaicīgi – ir trok&scaro..
3,99€
Bez nodokļa:3,30€
Ražotajs: KIK-
Maģiskās smiltis - jautra izklaide gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tas ir plastmasas materiāls, kaut kas līdzīgs plastilīnam. Bērni var viegli izveidot iedomātas formas. Ar tādām smiltīm ir ļoti patīkami nodarboties, smiltis ir viegli modelēt, turklāt to nepārtraukta pārlikša..
4,87€
Bez nodokļa:4,03€
Ražotajs: IST-
Komplekts paredzēts visu vecumu cilvēkiem, tostarp bērniem un pieaugušajiem. Krāsas ir mirdzošanas un caurspīdīgas, radot satriecošu efektu. 24 dažādas krāsas sniedz jums plašu izvēli. Komplektā ir iekļauti 186 tetovējumu šabloni — kurus var ikviens izvēlētie..
6,37€
Bez nodokļa:5,26€
Ražotajs: IST-
Sausās dzēšanas marķierus var izmantot uz dažādām virsmām, piemēram, tāfeles, stikla, keramikas, metāla vai plastmasas. Sausās dzēšanas marķieri ir populārs rīks skolās, birojos, un mājās.Vāciņa galā ir sūklis, pateicoties kuram no tāfeles var izdzēst marķierus.  Tas ir ideāls ris..
2,00€
Bez nodokļa:1,65€
Ražotajs: KIK-
Mīļākā bērnu spēle SAND ART ietver atsevišķu izgrieztu dizaina elementu nolobīšanu pa vienam, lai atklātu lipīgu virsmu. Lipīgos elementus apkaisa ar smiltīm zīmējuma krāsā vai pēc paša izdomas, veidojot skaistu ilustrāciju.Smilšu gleznām ir brīnišķīga ietekme uz..
5,01€
Bez nodokļa:4,14€
Ražotajs: Maaleo
Komplektā ir pat 24 dažādas, unikālas, izteiksmīgas krāsas, kuras var ērti sajaukt, veidojot skaistu krāsu paleti. Turklāt ir arī sudraba un zelta krāsas!Krāsas ir piemērotas dažādu veidu audumu un materiālu dekorēšanai. Tās ļoti labi pārklāj audumu, tām ir maiga konsistence un mīksta virskār..
16,74€
Bez nodokļa:13,84€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 43 (Kopā lapu - 4)