IZVĒLNE
Jūsu grozs

automašīnas

Kravas celtnis (ekskavators) Q8651
Jaunums
Kravas automašīna ar pacēlāju. Pacēlāju var pacelt un izvirzīt. Mašīna ir aprīkota ar piedziņu, kas daudzveidos spēli.13x23x10 cm, EAN 5902496183081..
3,75€
Bez nodokļa:3,10€
Ar tālvadību vadāms rotaļu pašizgāzējs. Transportlīdzeklis pārvietojas uz priekšu un atpakaļ, pagriežas pa labi un pa kreisi. Rotaļlieta spīd spilgtā gaismā. Rotaļlieta darbojas ar AA baterijām. Baterijas nav iekļautas rotaļlietas komplektā. Produkts ir iepakots kartona kastē ar caursp..
8,50€
Bez nodokļa:7,03€
Ražotajs: BĒBIS
Policijas komplekts visiem mazajiem tiesībsargājošo iestāžu cienītājiem. Viss ir izstrādāts, lai precīzi izskatītos pēc īstas pilna izmēra automašīnas elementiem. Baltā un zilā krāsa apvienojumā ar uzrakstiem ļauj bērnam rotaļājoties justies kā īstam policistam. Komplektā ietilpst: -He..
16,12€
Bez nodokļa:13,33€
Ražotajs: BĒBIS
Šīs burvīgās automašīnas, kuru kompaktie izmēri ir 7,5 x 4 x 4 cm, ne tikai nodrošina dinamisku izklaidi, pateicoties berzes piedziņai, bet arī ir pieejamas košās krāsās - oranžā, melnā, sarkanā, zilā. Pateicoties gumijas riepām un uzticamam izpildījumam, šīs autom..
3,63€
Bez nodokļa:3,00€
Ražotajs: BĒBIS
Iepazīstinām ar aizraujošu dzelteno auto, kas dāvās Jūsu bērnam neaizmirstamus jautrības mirkļus! Pateicoties berzes piedziņai un gumijas riteņiem, tas viegli pārvietojas, ļaujot bērniem atklāt dažādus piedzīvojumus. Durvju atvēršana piešķir reālismu un veicina iztēli. Lai iegūt..
5,13€
Bez nodokļa:4,24€
Ražotajs: BĒBIS
Komplekts no automašīnas-džipa ar kemperi ir ideāls produkts visiem mazajiem ceļojumu vai pārgājienu mīļotājiem un bērniem, kuri vēlas paši izpētīt pasauli. Ar mūsu komplektu Jūsu bērns varēs attīstīt savu iztēli un izveidot dažādus rotaļu scenārijus. Auto detaļas ir izgatavotas no met..
8,12€
Bez nodokļa:6,71€
Ražotajs: BĒBIS
Atkritumu savākšanas mašīna ir transportlīdzeklis, ko bērns bieži redz uz ceļa un izraisa viņam interesi. Tagad jūsu mazajam var būt mājās savs atkritumu vedējs un bērns iemācīsies šķirot sīkos atkritumus. Spēlei būs izglītojoša vērtība: jūsu bērns uzzinās par atkritumu v..
11,87€
Bez nodokļa:9,81€
Ražotajs: BĒBIS
Liels pašizgāzējs Kiper, kas noderēs bērnu spēļu būvlaukumā. Spēlēšanās ar šo priekšmetu lieliski ietekmēs bērna attīstību, veicinās aktīvas rotaļas, uzlabos bērna taustes un vizuālo uztveri. Kravas automašīna ir izturīga, jo ir izgatavota no augstas kvalitātes pla..
11,63€
Bez nodokļa:9,61€
Ražotajs: BĒBIS
Tagad jūsu jaunais varonis varēs izglābt automašīnas, kas ir salūzušas un kurām nepieciešama mehāniķa palīdzība. Automašīnai ir atveramas durvis un rampa, kas tiek pacelta, izmantojot rokturi. Izvelkama piekabe ar āķi palīdzēs piekabināt un uzvilkt automašīnu uz ra..
16,12€
Bez nodokļa:13,33€
Ražotajs: CITS
Komplektā ietilpst ceļa zīmes, ķerra, šasija, pateicoties kam var nodrošināt ceļu un ziņot par ceļa darbiem. Automašīnai ir FRICTION piedziņa uz aizmugurējo asi, vienkārši atspiediet to atpakaļ, atlaidiet un izbaudiet paātrinājumu.Paceltā puspiekabe un izvelkamā &scaron..
14,13€
Bez nodokļa:11,68€
Ražotajs: JM-
Palešu krāvējs  ir nepieciešams katrā noliktavā. Šis palešu krāvējs ir aprīkots ar berzes spēka mehānismu, kas paātrina, pārvietojot rotaļlietu pa gludu virsmu. Mašīnas sānos ir 3 pogas, kas atbild par skaņas un gaismas efektiem (dzinēja iedarbināšana, ..
18,76€
Bez nodokļa:15,50€
Ražotajs: Kruzzel
Komplektā ir 192 trases elementiem, no kuriem var izbūvēt 4,80 m garu trasi.Speciāli izstrādātā konstrukcija ir elastīga. Automašīna startē tikai no vienas vietas, un, pateicoties trasei, kas to notur, tā var paveikt pārsteidzošas lietas pārējā maršrutā: cilpas, nogāzes, spirāle..
19,63€
Bez nodokļa:16,23€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 42 (Kopā lapu - 4)