IZVĒLNE
Jūsu grozs

sadzīves lietas un aksesuāri

Virtuves trauku komplekts G5188 Virtuves trauku komplekts G5188
Jaunums
Iepakojuma izmērs (aptuveni): 25x20x5 cm.Rotaļlietas ir lielisks veids, kā attīstīt bērna radošumu un praktiskas prasmes! Tās ir ideāli piemērotas mazajiem palīgiem, kuriem patīk atdarināt pieaugušos un kuri vēlas palīdzēt ikdienas darbos.Rotaļlietas sniedz bērnam iespēju attīstīt pr..
4,75€
Bez nodokļa:3,93€
Plastmasas virtuves piederumu komplekts. Komplektā ietilpst: kastrolis (ar vāku), panna (ar vāku), dēlis, galda piederumi, olīveļļa un garšvielas. Produkts ir iepakots caurspīdīgā maisiņā. Rotaļlieta paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma.Iepakojuma izmērs 19x28x5 cm ..
2,75€
Bez nodokļa:2,28€
Ražotajs: JM-
Pašapkalpošanās pārtikas veikals ar kafijas automātu un dzērienu ledusskapi. Ātrā servisa punkts ir piedāvājums visiem jaunajiem uzņēmējiem, kuri seko jaunākajām tendencēm pakalpojumu nozarē. Veikalā ir kafijas automāts, ledusskapis dzērieniem, desertiem un kase ar lasītāju. Lieliska i..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Ražotajs: SW-
Plastmasas veikala kases aparāts ar skeneri un piederumiem (nauda). Kaste tiek atvērta manuāli. Skeneris iedegas ar daudzkrāsainām gaismām un rada skaņas.Produkts darbojas ar AA baterijām. Rotaļlietā ir iekļautas baterijas.Iepakojuma izmērs 25x20x15 cm.Spēle "veikalā" ir viena no populārākajām v..
12,87€
Bez nodokļa:10,64€
Ražotajs: LEAN-
Rotaļu veikals ir viena no populārākajām izklaidēm visu vecumu bērniem. Šis laika pavadīšanas veids ļauj iemācīties skaitīt un veidot sarunas. Rotaļu kases aparāts ir interesants priekšlikums, lai attīstītu bērnā vēlmi apgūt matemātikas pamatus ļoti patīkamā veidā. Kases aparāts..
17,00€
Bez nodokļa:14,05€
Ražotajs: LEAN-
No šī brīža jūsu bērns var iepirkties pēc saviem noteikumiem. Kas varētu nonākt viņa iepirkumu grozā? Visi labumi - maize, augļi, dārzeņi un daudz kas cits. Iespēja atdarināt pieaugušos, pildot savus pienākumus, piemēram, iepērkoties veikalā vai lielveikalā, palīdzēs bērnam apgūt patst..
14,37€
Bez nodokļa:11,88€
Ražotajs: LEAN-
Pārtikas grozu komplekts ir lieliska rotaļlieta visiem bērniem, kuriem patīk visa veida iepirkšanās spēles. Šis komplekts, kurā ietilpst ratiņi ar nojumi un daudz plastmasas kārumu, ļaus Jūsu bērnam ilgi rotaļāties un izklaidēties. Iespēja iejusties pārdevēja lomā noteikti iepriecinās ..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Ražotajs: LEAN-
Šī ir ārkārtīgi pievilcīga rotaļlieta, kas ļauj mazajiem apgūt tīrīšanas pamatus, vienlaikus radot daudz prieka. Šis burvīgais putekļsūcējs ir veidots tā, lai atdarinātu īstu putekļu sūcēju, taču tas ir drošs un viegli lietojams. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes un..
12,49€
Bez nodokļa:10,33€
Ražotajs: CITS
Barbekjū sezona ir sākusies! Mūsu mazie šefpavāri var noorganizēt gardumus visur, kur viņu kājas ved. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams POLESIE GRILA KOMPLEKTS. Apakšā ir grils ar ogļu imitāciju, bet virs tā ir rotējošs iesms, uz kura var uzlikt vistu. Ap grilu, kā a..
23,63€
Bez nodokļa:19,53€
Ražotajs: CITS
Rotaļlietu augļu komplekts. Komplektā ir šādi augļi: vīnogas, bumbieris, apelsīns, citrons, zemenes, ābols, banāns. Katra produkta tekstūra atspoguļo realitātes iezīmes. Piemēram, vīnogu ķekaram ir izciļņi, kas atdarina vienu augli. No otras puses, citronam ir raksturīgi raupjumi, kas labi at..
2,75€
Bez nodokļa:2,28€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 20 (Kopā lapu - 2)