IZVĒLNE
Jūsu grozs

galda un citas spēles

Ražotajs: BĒBIS
Arkādes spēle “Bumbiņas mešana briedītim mērķī". Šī aizraujošā spēle ir ideāli piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem un sniegs neaizmirstamus smieklu un jautrības pilnus mirkļus kopā. Sāc piedzīvojumu, uzbūvējot burvīgu briedi, kas ir ne tikai spēles varonis, bet..
13,63€
Bez nodokļa:11,26€
Ražotajs: BĒBIS
Arkādes spēle ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni. Vienkārši noteikumi un intuitīva lietošana padara spēli interesantu gan bērniem, gan pieaugušajiem! Dažāda veida veiklības spēles uzlabo koordināciju, veiklību un koncentrēšanos, kā arī rada sacensību ..
13,01€
Bez nodokļa:10,75€
Ražotajs: JM-
Jautra arkādes spēle, kurā jums ir "jāpabaro" nīlzirgi ar pēc iespējas vairāk bumbiņām. Tātad, pārbaudiet, kurš nīlzirgs ēdīs visvairāk? Ar astīšu palīdzību, kuras ir jākustina, var atvērt nīlzirgu muti un iesūkt bumbiņas šo jauko dzīvnieku vēderos. Pēc visu bumbiņu noķer&scaron..
8,50€
Bez nodokļa:7,03€
Ražotajs: JM-
Super jautra spēle ar bīstamo Kapteini Haizivi! Spēlē jums ir jāatņem visas monētas no haizivs, kas tās sargā. Spēlētāji pēc kārtas griež bultiņu un izvelk nepieciešamo monētu skaitu. Spēles laikā rotaļlieta rada ūdens šļakatas skaņas. Katru reizi, kad pieskaraties dārgumam, dusmīgā ha..
13,01€
Bez nodokļa:10,75€
Ražotajs: JM-
Loģisko pretstresa spēļu komplekts ir universāla rotaļlieta, kas paredzēta mazākiem, lielākiem bērniem, kā arī pieaugušajiem. Loģisko rotaļlietu komplekts lieliski tiks galā ar ikdienas stresu, noderēs terapijas laikā un būs lieliska nodarbe garlaicības kliedēšanā ceļojuma laikā. Prets..
7,38€
Bez nodokļa:6,10€
Ražotajs: JM-
Spēle " LIAR-melis" ir jautra spēle visai ģimenei. Spēlei ir vienkārši noteikumi, tā garantē daudz smieklu un visiem rada labu garastāvokli. Šī ir izglītojoša spēle, kurā jūsu bērns apgūs intuīciju, novērošanu un spēju piespēlēt. Tāpat kā Pinokio Garais deguns, viņ&scaron..
6,82€
Bez nodokļa:5,64€
Ražotajs: JM-
Mini arkādes spēle Pocket Labyrinth ir risinājums garlaicībai. Šī ir ļoti populāra un slavena arkādes spēle. Spēlē ir metāla bumbiņa,kas jāvada pa sarežģītiem labirintiem līdz mērķim. Pateicoties mazajam izmēram, rotaļlieta iederēsies jebkurā kabatā, somā vai mugursomā. Varat ar to spēlēties ..
1,12€
Bez nodokļa:0,93€
Ražotajs: KIK-
Mācībām nav jābūt garlaicīgām! Daudz vieglāk ir jautrā veidā apgūt jaunas prasmes! Lai apvienotu bērna attīstību ar lielisku izklaidi, atmiņas galda spēle ir lieliska izvēle! Tās vienkāršie noteikumi nevienam bērnam nesagādās grūtības! Un par ko īsti ir šī spēle? Vienkārši izvēl..
7,88€
Bez nodokļa:6,51€
Ražotajs: IST-
Spēle prasa no spēlētājiem stratēģisku plānošanu un domāšanu. Spēlētājiem ir jāpieņem lēmumi par savu kuģu izvietojumu, lai tas nenogrimtu no pretinieku "šāvieniem". Ģimenes spēle ,kas būs interesanta ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem. Tā ir aktivitāte, kas satuvina ģimene..
5,51€
Bez nodokļa:4,55€
Ražotajs: SW-
Interesanta ideja bērnu izklaidēšanai, arkādes spēle raķetes formā. Bumbiņas tiek izņemtas no iekšpuses, izmantojot atbilstoši novietotas pogas. Spēle, kuras laikā mazulis varēs vingrināties ar savu precizitāti un roku veiklību.Iepakojuma izmērs 10x13x10 cm.EAN 5902496186945..
3,37€
Bez nodokļa:2,79€
Ražotajs: SW-
Ķīniešu ģimenes spēle Mini LUDO ir ceļojumu versija ikvienam, kam patīk galda spēles. Komplekts sastāv no spēļu dēļa un 16 spēles figūrām četrās krāsās: zaļā, dzeltenā, zilā un sarkanā.Ludo ir vispopulārākā spēle pasaulē. Spēles noteikumi ir ļoti vienkārši: lai laimētu, jums ir jāpār..
2,13€
Bez nodokļa:1,76€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 36 (Kopā lapu - 3)