IZVĒLNE
Jūsu grozs

lomu spēles

Ražotajs: CITS
Liels dažādu zobārstniecības piederumu komplekts. Komplektā ietilpst čemodāns, piezīmju grāmatiņa, treniņu žoklis, stetoskops, barošanas vāciņš, uzlīmes, termometrs, 2 pastas, knaibles, šļirce, birste, spogulis, pincete, kalts, 2 tablešu iepakojumi un identifikators. Komp..
28,75€
Bez nodokļa:23,76€
Ražotajs: SW-
Plastmasas veikala kases aparāts ar skeneri un piederumiem (nauda). Kaste tiek atvērta manuāli. Skeneris iedegas ar daudzkrāsainām gaismām un rada skaņas.Produkts darbojas ar AA baterijām. Rotaļlietā ir iekļautas baterijas.Iepakojuma izmērs 25x20x15 cm.Spēle "veikalā" ir viena no populārākajām v..
12,87€
Bez nodokļa:10,64€
Ražotajs: IST-
Komplektā ietilpst ķemme, daudzkrāsainas matadatas un daudzkrāsainas cirtas. Ar šo komplektu var izveidot daudzas interesantas un izsmalcinātas frizūras. Tā ir ne tikai radoša izklaide, kas attīsta iztēli, bet arī ideāla fiziskā darba apmācība.Komplektā ietilpst acu ēnu palete un lūp..
9,26€
Bez nodokļa:7,65€
Ražotajs: LEAN-
Vai meklējat savam bērnam interesantu rotaļlietu komplektu?Ja jūsu dēls sapņo kļūt par likumsargu vai interesējas par SWAT komandām, ko viņš redzēja filmās, mums ir ideāls risinājums! Ar šādu aprīkojumu mazulis ieviesīs kārtību visur. Komplekts jaunam virsniekam formas tērpā sastāv n..
11,63€
Bez nodokļa:9,61€
Ražotajs: PAN-
Tīrīšanas komplekts - birste, mops, putekļu slotiņa, stikla tīrītājs. Katrai mazajai mājsaimniecei tam vajadzētu būt! Spēle "mājā" māca bērniem patstāvību un attīsta tīrības un kārtības sajūtu.Izmēri: 58 x 24,5 x 5 cm.Vecums: 3+..
3,99€
Bez nodokļa:3,30€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)