IZVĒLNE
Jūsu grozs

karotes un galda piederumi

karotes un galda piederumi
Ražotajs: AKUKU
Silikona uzgalis garantē drošību barošanas laikā-neapdraud bērna delikāto ādu.Ar šo karoti iespējams izņemt visu ēdienu , piem. no burciņas.Ideālā lai mācītos ēst parstavīgi...
2,84€
Bez nodokļa:2,35€
Ražotajs: AKUKU
Silikona uzgalis garantē drošību barošanas laikā-neapdraud bērna delikāto ādu.Ar šo karoti iespējams izņemt visu ēdienu, piem. no burciņas.Ideālā lai mācītos ēst parstavīgi...
2,24€
Bez nodokļa:1,85€
Ražotajs: BabyOno
BABY'S SMILE karote ir ideāls produkts bērniem, kuri dažkārt atsakās ēst. Katru reizi, apēdot karotes saturu, parādās krāsains smaids .Ērts, profilēts rokturis ļauj ērti turēt karoti rokā. Mīkstais silikona uzgalis garantē drošu barošanu, neriskējot kairināt bērna smaga..
2,18€
Bez nodokļa:1,80€
Ražotajs: BabyOno
Komplekts ir ideāla izvēle, lai bērns mācās ēst patstāvīgi vai lai paplašinātu bērna uzturu. Pateicoties īpaši izstrādātai ergonomiskai formai, galda piederumi lieliski iederas bērna rokā. Īpaša apkakle neļauj galda piederumus ievietot pārāk dziļi, tādējādi novēr&scaro..
6,25€
Bez nodokļa:5,16€
Ražotajs: AKUKU
Galda piederumi no nerūsējošā tērauda.Praktiski un ērti. Ideāli piemēroti, lai apgūtu patstāvīgas ēšanas iemaņas. Formas ir pielāgotas mazajām rokām. Izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un drošiem materiāliem, kas paredzēti saskarei ar pārtiku. Nesatur b..
3,99€
Bez nodokļa:3,30€
Ražotajs: BabyOno
No drošiem, elastīgiem materiāliem izgatavotas karotes ir neaizstājamas, lai iemācītos ēst pašam. Karotes atceras tām piešķirtās formas, un to izmērs ir pielāgots bērna mazajām rociņām. Plastmasas materiāls, no kura izgatavotas karotes, var "atcerēties" tam piešķirto form..
1,69€
Bez nodokļa:1,40€
Ražotajs: BabyOno
PRAKTISKI UN ĒRTI: - ideāli, lai mācītos ēst patstāvīgi - formas, kas piemērotas mazām rokām - izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda - izgatavoti no drošiem materiāliem, kas paredzēti saskarei ar pārtiku - nesatur bisfenolu A..
3,34€
Bez nodokļa:2,76€
Ražotajs: Canpol
Bērnu uzturu palīdzēs papildināt karošu komplekts mazuļa barošanai - tās ir mazas un ļoti ērtas. Noapaļotās karotes malas nekairina smaganas. Karotes palīdz kontrolēt pasniegtā ēdiena temperatūru - tās kļūst gaišākas, ja ēdiena temperatūra ir pārāk augsta (apmēram 40 ° C). P..
2,42€
Bez nodokļa:2,00€
Ražotajs: BabyOno
Komplektā 2 gabali. Izgatavotas no plastiska materiāla, pateicoties kam var karotei veidot vēlamo formu, un karote "atcerēsies" to. Ideali piemērota kā berniem kas ēd ar labo roku, tā arī kreiļiem. Atbilst bērna prasībām, lai iemācītos patstāvīgi ēst.  Izgatavots no speciāliem materiāliem, kas..
1,69€
Bez nodokļa:1,40€
Ražotajs: BabyOno
PRAKTISKA UN ĒRTA* anatomiska forma palīdz bērnam attīstīt iemaņas pašam uzņemt pārtiku * ergonomiska forma piemērota mazajām bērna rociņām * mīksts silikons- speciāli bērna maigajām smaganām * izgatavota no drošiem un izturīgiem materiāliem * nesatur bisfenolu A..
1,85€
Bez nodokļa:1,53€
Ražotajs: Canpol babies
Plastmasas karote ar garo rokturi padara barošanu mazulim vieglāku un ērtāku. Nekairina mazuļa smaganas. Pieejams četrās krāsu variācijās. Ieteicams vecumam 12m +...
1,77€
Bez nodokļa:1,46€
Ražotajs: BabyOno
Jūsu bērna pirmais galda piederumu komplekts. Lieliski piemērots, lai iemācītos ēst patstāvīgi.Galda piederumiem ir ergonomiska forma, kas pielāgota bērna mazajām rociņām. Izgatavoti no drošiem un izturīgiem materiāliem. Visiem elementiem ir noapaļotas, drošas formas. Komplektā: karote..
0,74€
Bez nodokļa:0,61€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)