IZVĒLNE
Jūsu grozs

attīstošās rotaļlietas (plast.)

Maņu attīstošā rotaļlieta, kas ir ļoti jautra un palīdz attīstīt jūsu bērna sajūtas un prasmes. Turklāt atsevišķi elementi ir lieliski piemēroti kā zobgrauzni grūtajā zobu nākšanas periodā. Bērni var spēlēties ar rotaļlietu dažādos veidos, vienlaikus trenējot satvērienu un pirks..
6,87€
Bez nodokļa:5,68€
Četru transportlīdzekļu komplekts (autobuss, kravas automašīna, automašīna un motocikls) nebeidzamai jautrībai un izklaidei. Stimulē cēloņu un seku saistību uztveri, roku-acu koordināciju, vizuālo uztveri, kā arī attīsta roku prasmes un iztēli.Iepakojuma izmērs 15x24x15 cm..
11,19€
Bez nodokļa:9,25€
Piramīda-puzle ar žirafi. Palīdz attīstīt jūsu bērna motoriskās prasmes un prasmes.Paredzēta bērniem, kas vecāki par 18 mēnešiem.Rotaļlietas izmērs 32x18 cm..
3,75€
Bez nodokļa:3,10€
Ražotajs: BĒBIS
Bērnu rotaļlieta - riņķīšu komplekts ir paredzēts bērna maņu un roku prasmju attīstībai. Komplektā ietilpst 24 riņķi dažādās krāsās, kas ne tikai rosina izpēti, bet arī stimulē jūsu mazuļa redzi caur dažādām vizuālām pieredzēm. Katram riņķim ir unikāla struktūra, kas ļauj jūsu bērnam atklāt d..
4,25€
Bez nodokļa:3,51€
Ražotajs: HOLA
Piramīda, kas sastāv no 8 daudzkrāsainiem riņķiem! Šī aizraujošā rotaļlieta ne tikai iepriecinās jūsu bērnu ar savu šarmu, bet arī sniegs lielisku iespēju apgūt un attīstīt daudzas svarīgas prasmes. Mazuļa uzdevums ir sakārtot riņķus pareizā secībā – no lielākā līdz mazāka..
4,25€
Bez nodokļa:3,51€
Ražotajs: Kruzzel
IZGLĪTOJOŠĀ ROTAĻLIETA 7 in 1 - izglītojoša rotaļlieta bērniem ar daudziem interesantiem elementiem spēlēšanai un vienlaikus mācībām. Tajā ir klavieres, šķirotājs, atslēga atvēršanai,skaitāmie kauliņi, gumijas caurums, kustīga puzle, atveramas durvis, fona mūzika u..
22,25€
Bez nodokļa:18,39€
Sagādājiet savam mazajam neaizmirstamu jautrību ar krāsainām sensorajām rotaļlietām. ROTAĻLIETAS PRIEKŠROCĪBAS: ⭐ Veic sensorās funkcijas – attīsta un rosina bērna iztēli ⭐ Iebūvētais piesūceknis ļauj izmantot rotaļlietu gan vannā, gan automašīnā ⭐ Krāsains, oriģināls dizains not..
8,88€
Bez nodokļa:7,34€
Ražotajs: WADER
Piramīda ir viena no pirmajām un galvenajām izglītojošajām rotaļlietām maziem bērniem. Piramīda sastāv no pamatnes ar stabiņu, uz kuras bērns novieto dažāda lieluma apļus, secībā no lielākā līdz mazākajam, un visbeidzot novieto pēdējo elementu - lācīša galvu, kas simbolizē visu konstru..
4,87€
Bez nodokļa:4,03€
Ražotajs: TOYZ
Interaktīvais muzikālais galdiņš GIRAFFE TOYZ sagādās daudz prieka ikvienam bērnam. Rotaļlieta ir aprīkota ar dažādām melodijām,kuras var dzirdēt,kad bērns pieskarās galdiņa elementiem. Muzikālajā galdiņā ir: * mūzikas taustiņi do,re,mi, fa – atskaņo pazīstamu melodiju; * grāmata ar dzī..
15,75€
Bez nodokļa:13,01€
Ražotajs: TOYZ
Interaktīvā stūre no TOYZ ir krāsaina rotaļlieta, kas padarīs jūsu bērna laiku patīkamāku. Uz stūres ir pogas un indikatori, kas darbojas ar skaļruni, kas rada patīkamas melodijas un automašīnas skaņas. Rotaļlietā ietilpst: stūre ar skaņas signālu, spogulis, virzienrādītāji, pārnesumu pārslēg..
11,99€
Bez nodokļa:9,91€
Ražotajs: LEAN-
Šim mazajam stūmējam būs galvenā loma jūsu bērna daudzpusīgajā attīstībā. Tas būs ideāls palīgs, lai iemācītos patstāvīgi staigāt. Komplektā ietilpst 3 bumbiņas un stūmējs ar smaidošu sejiņu un rokturiem, kas izraisīs Jūsu mazā interesi. Uz bumbiņām ir attēloti skaitļi no 1 līdz 3 un a..
20,00€
Bez nodokļa:16,53€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 62 (Kopā lapu - 6)