IZVĒLNE
Jūsu grozs

bērnu velosipēdi

bērnu velosipēdi
Ražotajs: BABY MIX
Bērnu pedāļu trīsritenis Baby Mix TYPHOON ir daudzfunkcionāls pārvietošanās līdzeklis un tipisks GROW UP idejas piemērs - tas aug kopā ar bērnu. Trīsriteni var vadīt gan bērns, gan vecāks, izmantojot regulējamu vadotni. Kad vadotne, saliekamais jumts un barjaras ir noņemti, velosipēds kalpos ..
97,50€
Bez nodokļa:80,58€
Ražotajs: KIDWELL
Bērnu aizsargķivere Kidwell ORIX II velosipēdiem, skrituļslidām un skrejriteņiem! Lai ķivere būtu efektīva un droša, tai vispirms ir JĀBŪT uz bērna galvas! Nodrošiniet savam bērnam maksimālu aizsardzību un drošību ar Kidwell ķiveri!Izturīgs polipropilēna korpuss - absorbē trie..
15,25€
Bez nodokļa:12,60€
Ražotajs: SUN BABY
Kā nodrošināt bērnu ar vieglu pārsēšanos no trīsriteņa uz divriteni ? Ar unikālas konstrukcijas  velosipēdu  TWIST "2in1" no Sun Baby to izdarīt ir pavisam vienkārši!Sākumā bērns brauc uz trim riteņiem, kas nodrošina stabilitāti un novērš kritiena iespē..
103,24€
Bez nodokļa:85,33€
Ražotajs: CITS
Interesanta veloķivere ar stilīgu "krēpi" patiks ikvienam zēnam. Jūsu bērns vienmēr ar prieku izmantos savu ķiveri. Raskullz ķivere ir lieliska izvēle, jo tā optimāli aizsargā bērna galvu, braucot ar velosipēdu, skrituļslidām vai skrituļdēli.Ķivere ir izgatavota, izmantojot "in mold" tehnoloģiju, ..
32,88€
Bez nodokļa:27,18€
Ražotajs: CITS
Velosipēda atpakaļskata spogulis. Vienkārši stiprināms pie stūres (20-22 mm), izmantojot skavu ar skrūvi.\Spoguļa aizmugurē ir iebūvēts atstarotājs, lai uzlabotu redzamību uz ceļa.Spoguļa diametrs: 80 mm, garums ar turētāju 18,5 cm...
1,88€
Bez nodokļa:1,55€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)