IZVĒLNE
Jūsu grozs

sagatavošana skolai

Ražotajs: IST-
HAPPY FUN: Šī  ir izglītojošā koka puzle-šķirotājs, kas noteikti nodarbinās jūsu bērnu uz ilgu laiku, nodrošinot viņam interesantu izklaidi un radošu, attīstību veicinošu nodarbību. SKAITĻU, AUGĻU, FORMU, KRĀSU MĀCĪBAS: izglītojošais skaitļu &sca..
7,17€
Bez nodokļa:5,93€
Ražotajs: KIK-
Lieliska rotaļlieta topošajiem astronomiem!Teleskops ar maināmiem dažāda palielinājuma lēcām (20x, 30x, 40x). Teleskopam ir statīvs, kuru var pagriezt par 360 grādiem. Statīvs ir arī regulējams augstumā. Ideāla ideja dāvanai!Komplektā ietilpst:- teleskops- statīvs- lēcas.Izmēri:..
17,38€
Bez nodokļa:14,36€
Ražotajs: JM-
Spēle Find and Match Puzzle Pieces ir  angļu valodā. Spēle -puzle ir  ideāla ikvienam bērnam. Spēle lieliski apvieno mācīšanos ar interesantu  izklaidi. Bērna uzdevums ir saskaņot atbilstošo attēlu ar dzīvnieka vārdu -vārds ir angļu valodā. Šis komplekts attīsta b..
7,00€
Bez nodokļa:5,79€
Ražotajs: IST-
Šī unikālā rotaļlieta ir ideāli piemērota pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Komplektā ietilpst: svari ar mērkaķi, mazie pērtiķi, cipari, svari un kartes ar vienādojumiem. Tas ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku ar vienaudžiem vai ģimeni.Izvēlaties vienu no kartēm un pēc tam p..
7,12€
Bez nodokļa:5,89€
Ražotajs: Kruzzel
Šis dinozauru rotaļu komplekts ir lielisks veids, kā iemācīties skaitīt un krāsas. Gan bļodiņām, gan dinozauriem ir spilgtas, uzkrītošas ​​krāsas, kas piesaistīs bērna uzmanību: sarkana, dzeltena, oranža, violeta, zaļa un zila.Komplektā ietilpst divas knaiblītes. Izmantojot knaibles,..
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Ražotajs: MALIMAS
Vienā tāfeles pusē (melnajā) var rakstīt ar krītiņiem, otrā puse (baltā) paredzēta rakstīšanai ar sausās dzēšanas marķieriem, kā arī magnētisko burtu, ciparu, ciparu piestiprināšanai (komplektā ir latīņu burti ar magnētiem).Tāfele ir izgatavota no augstas kvalitātes koka, vieg..
37,49€
Bez nodokļa:30,99€
Ražotajs: IST-
Ar šo planšeti ar ekrāna diagonāli 8,5" var veidot attēlu, pateicoties spiediena spēkam. Katrs pieskāriens (ne vienmēr ar irbuli - ekrāns pat reaģē arī uz nagu!) izveido attēlu / uzrakstu uz ekrāna. Augšpusē ir rokturis, kas ļaus ērti uzglabāt irbuli, nebaidoties to pazaudēt.T..
2,87€
Bez nodokļa:2,38€
Ražotajs: LEAN-
Atjautības spēles ir ideāli piemērotas visiem garīgo uzdevumu cienītājiem. Lielisks veids, kā attīstīt iztēli un radošumu un pārvērst to par lielisku izklaidi visu vecumu cilvēkiem. Piecu līmeņu loģikas mīklai ir cilindra forma. Uzdevums ir sakārtot vienas un tās pašas krāsas pēc kārta..
2,95€
Bez nodokļa:2,44€
Ražotajs: KIK-
Magnētiskais mācību dēlis ir produkts, kas apvieno divas lietas: izklaidi un izglītojošu vērtību! Ar to jūsu bērns iemācīsies lasīt, rakstīt un skaitīt, kā arī pilnveidos savas rokas prasmes! Vissvarīgākā komplekta sastāvdaļa ir tāfele, kas jāuzstāda uz plastmasas statīva, lai to lietotu pēc ..
7,00€
Bez nodokļa:5,79€
Ražotajs: KIK-
Divpusējs koka dēlis ar magnētiskām puzlēm attēlu kārtošanai. Tas rosina bērna radošumu un iztēli caur spēli. Rāmis izgatavots no gaiša dabīgā koka.Izmēri: 30 cm x 23 cm x 3 cm.Tāfele ir divpusēja: baltā magnētiskā puse tiek izmantota krāsainu puzļu kārtošanai un raks..
9,50€
Bez nodokļa:7,85€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 28 (Kopā lapu - 3)