IZVĒLNE
Jūsu grozs

citas rotaļlietas zēniem

Komplekta “Kosmosa misija” galvenais varonis ir baltā kostīmā tērpts astronauts. Viņa aksesuāri, piemēram, ķivere un kostīms, piešķir drosmīgā astronauta lomai autentiskumu un funkcionalitāti. Komplekta varonim ir trīsriteņu motocikls, kas ļauj astronautam pārvietoties pa Mēness v..
5,13€
Bez nodokļa:4,24€
Ražotajs: ICO-
Komplektā ietilpst: DIY stallis, divi traktori, trīs lauksaimniecības dzīvnieki, divi koki un dzīvnieku žogs.Rotaļlieta sniedz bērnam pirmo priekšstatu par lauku saimniecības īpatnībām, attīsta iztēli, ļauj pašam izdomāt un īstenot dzīves situācijas. Tā lieliski attīsta arī roku iema..
16,12€
Bez nodokļa:13,33€
Ražotajs: CITS
Unikāls atribūts katram mazajam bruņiniekam! Produkts ir pilnīgi drošs bērniem, pateicoties mīkstajam materiālam, jūs varat neuztraukties par traumām. Zobens ir izgatavots no EVA putu materiāla, viegls un izturīgs lietošanā.Krāsa tiek piegādāta nejauši.Zobena izmēri: 51 cm x..
2,99€
Bez nodokļa:2,48€
Ražotajs: LEAN-
Vai meklējat savam bērnam interesantu rotaļlietu komplektu?Ja jūsu dēls sapņo kļūt par likumsargu vai interesējas par SWAT komandām, ko viņš redzēja filmās, mums ir ideāls risinājums! Ar šādu aprīkojumu mazulis ieviesīs kārtību visur. Komplekts jaunam virsniekam formas tērpā sastāv n..
11,63€
Bez nodokļa:9,61€
Ražotajs: IST-
Atsevišķas motora sastāvdaļas var viegli demontēt un uzstādīt no jauna. Tas bērnam dod iespēju loģiski domāt un attīstīt rokas prasmes. Jūsu rīcībā ir daži instrumeti un piederumi, kas nepieciešami remontam. Komplektā ietilpst uzgriežņu atslēga, skrūvgriezis, skrūves uc. Visi..
21,25€
Bez nodokļa:17,56€
Ražotajs: LEAN-
Degvielas uzpildes stacija noteikti kļūs par īstu izklaidi pašiem mazākajiem! Rotaļlietas komplektā ietilpst ceļa zīmes ar luksoforiem un stabiņiem. Rotaļlieta ir aprīkota ar gaismas un skaņas efektiem.Pēc ieslēgšanas ir dzirdama mūzika, klaksons vai signāls, atkarībā no pogas. Katra p..
19,12€
Bez nodokļa:15,80€
Ražotajs: LEAN-
Autostāvvietai ir daudz funkciju, kas dažādo izklaidi, rosina iztēli un noteikti nodarbinās Jūsu bērnu stundām ilgi. Intensīvas krāsas attīsta vizuālo uztveri. Bērns varēs iemācīties patstāvīgi uzbūvēt šādu stāvlaukumu, kas noteikti attīstīs viņa roku prasmes, loģisko domāšanu, asprātī..
26,26€
Bez nodokļa:21,70€
Ražotajs: CITS
Iepakojuma izmērs 30x20 cm, katra figūra (jātnieks uz zirga) 7x8 cm..
1,50€
Bez nodokļa:1,24€
Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)