IZVĒLNE
Jūsu grozs

zvēriņi-šūpuļi

zvēriņi-šūpuļi
Ražotajs: BABY MIX
Iepazīstieties ar šūpuļzirdziņu DOMINIKU— unikālu rotaļlietu, kas aizvedīs jūsu bērnu nebeidzamu piedzīvojumu pasaulē! Šis burvīgais zirgs ir ideāls izdomas bagātu rotaļu pavadonis un lielisks papildinājums jūsu bērnu istabai. Tiklīdz jūsu bērns apsēdīsies uz mīkstā, plīša..
47,51€
Bez nodokļa:39,26€
Ražotajs: LEAN-
Šis pelēkais ēzelis ar krēmkrāsas un brūniem akcentiem ir taustei patīkams, un tā izturīga konstrukcija nodrošina, ka mazulis var spēlēties bez bailēm. Aprīkots ar siksnām, tas nodrošina pilnīgu drošību šūpošanās laikā.Rotaļlietas izmēri: augstums 49 cm, g..
66,25€
Bez nodokļa:54,75€
Ražotajs: KIK-
Ir pienācis laiks doties īstā ceļojumā! Skaistas un acij tīkamas krāsas mudinās ikvienu bērnu vizināties ar šūpuļzirdziņu!Lai pārliecinātos, ka jūsu mazais braucējs ir drošībā, segliem ir atzveltne un barjera, lai viņš droši noturētos vertikāli! Īpaši kāju balsti..
38,49€
Bez nodokļa:31,81€
Ražotajs: SW-
Šis unikālais 2-in-1 produkts var darboties kā šūpuļkrēsls vai droša rotaļlieta-braucamais. Divu rotaļlietu kombinācija padara žirafi ideāli piemērotu dažādiem bērna attīstības posmiem.Aprīkota ar sānsliecēm, žirafe var jautrā veidā šūpoties uz priekšu un atpakaļ..
60,00€
Bez nodokļa:49,59€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)