IZVĒLNE
Jūsu grozs

DROŠĪBA un UZRAUDZĪBA

DROŠĪBA un UZRAUDZĪBA
Ražotajs: WOMAR
Stabilizējošs sānu spilvens ar īpašu profilu. Tā dizains ļauj noturēt bērnu guļus stāvoklī. Pasargā mazuli no pozīcija maiņas, turot viņu tā saucamajā "drošajā pozā", kad mazulim ir tendence atgrūzt ēdienu vai citu iemeslu dēļ nepieciešams kontrolēt viņa ķe..
11,75€
Bez nodokļa:9,71€
Durvju aizbāznis-blokāde ir izstrādāts, domājot par bērnu drošību. Šis durvju aizbāznis notur durvis atvērtas, samazinot risku, ka durvīs ievērs pirkstus. DIVU ELEMENTU DURVJU AIZBĀZNIS-BLOKĀDE – ideāla aizsardzība pret neplānotu durvju aizvēršanu. Universālā forma ļauj ai..
1,88€
Bez nodokļa:1,55€
Ražotajs: LIONELO
Truus Slim Black Carbon Natural vārti ir jebkura dzīvokļa, kurā atrodas mazs pētnieks, neatņemama sastāvdaļa. Tas ļauj viegli bloķēt piekļuvi kāpnēm vai aizsargāt noteiktu telpu. Pateicoties uzstādīšanas vienkāršībai un lielajam platumam (no 75 līdz 105 cm), vārti ir piemēroti gandrīz ..
51,12€
Bez nodokļa:42,25€
Ražotajs: BabyOno
Elektroniskā aukle ļaus jums uzraudzīt mazuļa drošību. Kamera rada skaidrus attēlus košās krāsās. Augstas kvalitātes mikrofons un skaļrunis ļauj sazināties ar bērnu attālināti.Pateicoties mobilajai lietojumprogrammai TUYA, varat vadīt video auklīti no tālruņa vai planšetdatora. ..
31,74€
Bez nodokļa:26,23€
Ražotajs: TopGal Bambino
Īpaša pavada, kas pasargā no bērna bēgšanas, apmaldīšanās pūlī vai aiziešanas.Elastīga virve, laba kvalitāte, izturīga un viegli stiepjama.Mīksta un regulējama, nekaitē mazuļa locītavu. Šī pavada-rokassprādze ir lieliska alternatīva pastaigai ar bērnu. Tas ļau..
8,50€
Bez nodokļa:7,03€
Ražotajs: KIDWELL
Bērnu aizsargķivere Kidwell ORIX II velosipēdiem, skrituļslidām un skrejriteņiem! Lai ķivere būtu efektīva un droša, tai vispirms ir JĀBŪT uz bērna galvas! Nodrošiniet savam bērnam maksimālu aizsardzību un drošību ar Kidwell ķiveri!Izturīgs polipropilēna korpuss - absorbē trie..
15,25€
Bez nodokļa:12,60€
Ražotajs: TopGal Bambino
Īpaša pavada, kas pasargā no bērna bēgšanas, apmaldīšanās pūlī vai aiziešanas.Elastīga virve, laba kvalitāte, izturīga un viegli stiepjama.Mīksta un regulējama, nekaitē mazuļa locītavu. Šī pavada-rokassprādze ir lieliska alternatīva pastaigai ar bērnu. Tas ļauj..
8,50€
Bez nodokļa:7,03€
Ražotajs: IST-
Šo aizsargu lielākā priekšrocība ir slēdzams rokturis. Lai atvērtu slēdzeni, pagrieziet rokturi uz atvērtas slēdzenes zīmi. Lai aizvērtu slēdzeni, pagrieziet to līdz aizvērtās slēdzenes zīmei. Slēdzenes ir regulējamas garumā, kas ļauj tās pielāgot dažāda izmēra aizsargājamiem skapjiem...
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Ražotajs: IST-
Ne tikai pasargā mazos pirkstiņus no nejaušas iespiešanas. Tas ir arī ideāls veids, kā novērst mēbeļu, kurās ir bērnam bīstami priekšmeti, piemēram, nažu kastes, atvēršanu. Skava neatvērsies bez atbilstoša spiediena, saglabājot skapja/atvilktnes saturu drošī..
3,49€
Bez nodokļa:2,89€
Ražotajs: IST-
✅ Bērnu aizsardzība - slēdzene neļauj bērniem iespraust ligzdā pirkstus vai ļoti plānus priekšmetus. Aizsardzība ne tikai pasargā no elektriskās strāvas trieciena, bet arī neļauj elektrībā iespraust priekšmetus, kas draud izjaukt sastrēgumus mājā vai istabā.✅ Vienkārša uzstādī..
3,25€
Bez nodokļa:2,69€
Ražotajs: CITS
Interesanta veloķivere ar stilīgu "krēpi" patiks ikvienam zēnam. Jūsu bērns vienmēr ar prieku izmantos savu ķiveri. Raskullz ķivere ir lieliska izvēle, jo tā optimāli aizsargā bērna galvu, braucot ar velosipēdu, skrituļslidām vai skrituļdēli.Ķivere ir izgatavota, izmantojot "in mold" tehnoloģiju, ..
32,88€
Bez nodokļa:27,18€
Ražotajs: IST-
Silikona kājiņa, lai novērstu durvju aizvēršanos. Praktisks sīkrīks, kas noderēs jebkurā mājā vai birojā.Produkts jāpiestiprina pie grīdas, piemēram, ar divpusēju līmlenti. Vienkārši novietojiet kāju zem durvīm, un jūs varat būt pārliecināti, ka tās neaizvērsies. Kāja ir izgatavota n..
1,50€
Bez nodokļa:1,24€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 37 (Kopā lapu - 4)